Доповнюй набори унікальними компонентами з конструктора!
Просто додававай потрібні копоненти в корзину, і ми додамо їх до набору! Створи свій унікальний набір або доповни готове рішення!
+
+
+
Розпродаж
У нас ви знайдете жіночі подарункові набори на день народження, новий рік, річницю чи будь-яке інше свято!
Незвичайний та цікавий подарунок – сюрприз для жінки – гарант її гарного настрою!
Подарунок – важлива частина будь-якого свята. Корпоративні подарунки на свято потрібні для підтримання гарного клімату у колективі. Це допоможе зберігати продуктивність працівників високому рівні.
Шукаєш подарунок колегам?
Підготуємо для вас унікальний набір, та забрендуємо його під стиль і кольори вашої компанії!
Швидкий зв'язок з Box4you!
Телефонуйте: +380955606622
Або пишіть нам в Телеграм:
https://t.me/the_wortex

Хочете зробити замовлення на велику кількість наборів, пишіть одразу в телеграм!
У нас ви знайдете подарункові бокси на будь-який смак! Хочете зробити свій унікальний бокс - скоріше у Конструктор Боксів!
Новий рік
Шукаєш подарунок колегам?

Купити подарункові бокси на Новий рік від Box4You

Подарункові набори на Новий рік: новорічний сюрприз бокс
Склади свій ідеальний набір разом з нашим конструктором!
Не обмежуйся солодкими компонентами!
Новорічні подарункові бокси для рідних та друзів. Корпоративні подарунки на Новий Рік
Новорічний подарунковий бокс - це ідеальний подарунок для рідних, близьких та друзів під ялинку. Ціла коробка з солодощами та практичними предметами ... виграшне поєднання!

Тільки уявіть: олів'є вже в холодильнику, теплі новорічні шкарпетки гріють ніжки, в кімнаті приємно мерехтять гірлянди різними квітами, а під вбраною ялинкою-красунею вже приготовлені подарунки від Box4You для рідних. А коли прийдуть друзі — і для них буде приховано подарункові бокси Box4You. Ну, хіба не прекрасно?

Box4You - магазин подарункових боксів для вас, рідних та друзів на будь-яке свято. Ми створили такі затишні та красиві подарункові бокси на Новий Рік. Адже Новий Рік та Різдво такі теплі та світлі свята. Тепер передноворічна суєта з вибором подарунків більше не страшна. Адже на одному сайті Box4You ви можете купити новорічні подарункові бокси для всіх близьких та друзів.

Якщо ви шукаєте новорічний подарунковий бокс для хлопця чи дівчини, ви потрапили за адресою! У нас великий вибір новорічних боксів для рідних та друзів.

Подарунковий бокс – це дуже універсальний подарунок. При створенні подарункового боксу ми не прив'язуємося до захоплень, хобі чи виду діяльності. А створюємо універсальний бокс, який стане чудовим подарунком кожному. Це і є родзинкою та універсальністю подарункового набору.


Корпоративні подарунки на Новий Рік


Ми не забули і про співробітників та підготували новорічні подарунки колегам. Ми маємо широкий вибір корпоративних подарункових боксів на Новий Рік. Універсальність, практичність і... шоколад ідеально поєднуються в наших подарункових наборах для колег на Новий Рік.

Ми, Box4You, - виробники подарункових боксів та деяких елементів для них. Всю поліграфічну продукцію ми виготовляємо самі. Чашки, наклейки та коробочки з малюнком на солодощі, наклейки, листівки і т.д. Ви можете замовити корпоративні подарунки на Новий Рік з логотипом вашої компанії.

Ми враховуємо побажання наших клієнтів на корпоративні замовлення та можемо зробити замість логотипу компанії ваш дизайн. Наприклад, певний напис чи картинку на чашку, листівку. Оформленням самих коробок для наборів ми займаємось самі. Тож можемо зробити брендовані корпоративні подарунки на Новий Рік.


Крім оформлення та стилістики корпоративних подарункових наборів, ви можете регулювати наповнення новорічних подарункових наборів. Ми дуже лояльні та завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Тому ви можете купити корпоративні новорічні подарунки на Box4You, вказавши свої побажання щодо наповнення та ціни подарункових боксів на Новий Рік.

Купити подарункові бокси на Новий Рік ви можете купити просто зараз на нашому сайті.

Ми надсилаємо подарункові набори службою доставки Нова Пошта. Для корпоративних замовлень ми можемо зробити адресну доставку безпосередньо до офісу, якщо ви знаходитесь у Києві. Якщо у вас є запитання, пишіть нам в онлайн-чат на сайті або зв'яжіться з нами по телефону або Вайбері. Контактний телефон вказано на сайті.

Дякую вам за довіру та приємних покупок з Box4You!

Подарунковий бокс на Новий рік: новорічний подарунок